Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że rejestracja na Zjazd jest już zamknięta. We wszystkich kwestiach naukowych i organizacyjnych związanych ze Zjazdem prosimy o kontakt e-mail: zjazd64@ptchem.pl. W sprawach finansowych (płatności, faktury) prosimy o kontakt e-mail: biuro@ptchem.pl (lub tel. 22 831-13-04) .

Komitet Organizacyjny

64. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego

 

Szanowni Państwo,

W dniach od 11 do 16 września bieżącego roku odbędzie się w Lublinie 64. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Pomimo pandemii wszelkie nasze działania dążą do tego, aby zjazd po dwuletniej przerwie, odbył się w pełni w sposób stacjonarny. Zjazd będzie doskonałą okazją do spotkania chemików z całego kraju, wymiany doświadczeń i myśli naukowej, nawiązania i podtrzymania współpracy między ośrodkami naukowymi. Celem Zjazdu jest również integracja środowiska naukowego tak ważna w ostatnich czasach. Obrady odbywać się będą w 17 Sesjach naukowych oraz Forum Młodych z bardzo interesującym programem.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do pięknego Lublina w gościnne progi naszego Uniwersytetu imienia znakomitej polskiej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie. Bardzo zależy nam na tym, aby tegoroczny Zjazd stał się wyjątkowym wydarzeniem naukowym i kulturalnym. Dołożymy wszelkich starań aby spotkanie przebiegało w bezpiecznej i przyjemnej atmosferze. Zachęcamy bardzo serdecznie Państwa do aktywnego uczestnictwa!

 

                                                                              W imieniu Komitetu Organizacyjnego

                                                                                                        Beata Podkościelna (UMCS, Lublin)