Szanowni Państwo,

64 Zjazd Polskiego Towarzystwa Chemicznego przeszedł do historii. W imieniu Lubelskiego Oddziału PTChem chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom Zjazdu. Mamy nadzieję, że mieliście Państwo okazję do wymiany myśli naukowej i doświadczeń, nawiązania współpracy i poznania ciekawych ludzi a Lublin i UMCS pozostanie w Państwa pamięci na długo.

Do zobaczenia za rok w Toruniu na 65 Zjeździe PTChem.

Beata Podkościelna
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

64. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego

 

Szanowni Państwo,

W dniach od 11 do 16 września bieżącego roku odbędzie się w Lublinie 64. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Pomimo pandemii wszelkie nasze działania dążą do tego, aby zjazd po dwuletniej przerwie, odbył się w pełni w sposób stacjonarny. Zjazd będzie doskonałą okazją do spotkania chemików z całego kraju, wymiany doświadczeń i myśli naukowej, nawiązania i podtrzymania współpracy między ośrodkami naukowymi. Celem Zjazdu jest również integracja środowiska naukowego tak ważna w ostatnich czasach. Obrady odbywać się będą w 17 Sesjach naukowych oraz Forum Młodych z bardzo interesującym programem.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do pięknego Lublina w gościnne progi naszego Uniwersytetu imienia znakomitej polskiej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie. Bardzo zależy nam na tym, aby tegoroczny Zjazd stał się wyjątkowym wydarzeniem naukowym i kulturalnym. Dołożymy wszelkich starań aby spotkanie przebiegało w bezpiecznej i przyjemnej atmosferze. Zachęcamy bardzo serdecznie Państwa do aktywnego uczestnictwa!

 

                                                                              W imieniu Komitetu Organizacyjnego

                                                                                                        Beata Podkościelna (UMCS, Lublin)